خدمات ,تعمیرات تخصصی مک بوک در تهران ، سرویس‌ تخصصی سخت‌افزار و نرم‌افزاری محصولات اپل 

علی رقم اینکه متخصصین ما را بانوان متخصص تشکیل میدهند، کیفیت کار بانوان موجب تایید آقایان همکار شده و همگی به سطح بالای کاری کامپیوتر بانوان اذعان دارند.

کارشناسان مجرب و متخصص بانورایانه در اسرع وقت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری و سیستم عامل را انجام می دهند و سرویس‌های ارائه شده در این مرکز شامل کلیه مدلهای مک بوک اپل، اعم از پرو، رتینا و مک بوک ایر اپل می‌گردد.

برخی از خدمات ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیرات مک بوک در تهران عبارتند از: رفع داغ شدن بیش از حد مک بوک، تعمیر خرابی اسپیکرهای مک بوک، تعمیرات خرابی هارد مک بوک، تعمیرات شارژر مک بوک، تعمیرات کیبورد مک بوک، تعمیر صفحه نمایش مک بوک، تعویض کیبورد مک بوک، تعمیرات وایرلس مک بوک و… 

 

Makbook Repair

 

 

 

تعمیرات مک بوک پرو :  

 تعمیرات مک بوک پرو در این مرکز توسط بانوان مهندسی انجام می پذیرد که با تجربه سالهای متوالی و کارشناسی سخت افزاری و نرم افزاری دستگاه ها قادر به رفع کلیه مشکلات سیستم هستند. بهره وری از پیشرفته ترین تجهیزات و ادوات عیب یابی با روشهای تعمیر تخصصی از عیب یابی اولیه گرفته تا دیگر مراحل تا تعمیر و تست نهایی باعث حصول بهترین نتیجه میشود .

تعمیرات مک بوک رتنیا :

تعمیرات مک بوک رتینا (لپ‌تاپ اپل) به دلیل  - قیمت بالای این محصول و نرم‌افزارهایِ ویژه‌ای که از آن‌ بهره‌مند هستند، نیازمند متخصصانی ست که تسلط بر کلیه زوایا و ویژگی های نرم افزاری و سخت افزاری داشته باشند. مجموعه ای از بانوان کارشناس با استفاده از بهترین ابزر علمی موجود، تعمیرات سیستم شما را انجام و تست و تحویل شما خواهند داد .

تعمیرات مک بوک ایر :

ظرافت طراحی و سیستم این محصول با دست ظریف ولی قدرتمند متخصصین بانورایانه  صورت میگیرد . تجربه بالا بخش آزمون و خطا را حذف و بهترین نتیجه را در تعمیر سیستم بدست میدهد.